Odżywczy balsam koloryzujący do skór 500ml AVEL
- Kod: 91
-
Dostępność:
Stan magazynowy: Średnio
- Producent: AVEL
- Cena brutto: 89,00 zł
- (Cena netto: 72,36 zł)
- Poleć produkt
Odżywczy balsam koloryzujący do odnowy skór AVEL 500ml
Odżywczy balsam koloryzujący AVEL na bazie olejku z norek, który głęboko odżywia skórę. Balsam zawiera również wosk pszczeli, dzięki kóremu preparat dodatkowo chroni skórę i odżywia.
Polecany do skór naturalnych, które wymagają odnowy. Balsam głęboko odżywia, likwiduje przebarwienia, drobne przetarcia. Nadaje się do skór naturalnych używanych w meblach, tapicerkach samochodowych, itp.
Stosuje się na skórę o gładkiej powierzchni (nie lakierowaną). Nie stosować do zamszu i nubuku.
Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.
Sposób użycia:
. Dokładnie oczyścić skórę MYDŁEM REGENERUJĄCYM AVEL
. Wstrząsnąć pojemnikiem.
. Na małym niewidocznym skrawku sprawdzić wybrany kolor i wchłanianie się produktu.
. Jeżeli efekt jest właściwy - nakładać małe ilości balsamu koloryzującego wcierając go w skórę bawełnianą ściereczką.
. Balsam jest bardzo wydajny - unikać nadmiaru
. Pozostawić do wyschnięcia (kilkanaście minut).
. W zależności od pierwotnego stanu skóry pojemnik wystarcza na renowację kanapy 3 osobowej i 2 foteli.
. Po wyschnięciu polerować, ściągając nadmiar balsamu
Uwagi:
Kolory produktów należy dobrać do koloru skóry. Produkty nie są przeznaczone do zmiany koloru skóry, lecz do jej odżywienia, odnowienia i renowacji koloru. W ofercie również BALSAM AVEL 500ml BEZBARWNY MATOWY - KOLOR NR 00






